Издавачка кућа Епархије будимљанско-никшићке „Свевиђе” први пут самостално на Међународном београдском сајму књига

На Међународном београдском сајму књига, манифестацији која заузима централно мјесто у календару културних дешавања југоисточне Европе, који ће трајати до 29. октобра, први пут учествује Епархија будимљанско-никшићка са својом Издавачком кућом „Свевиђе“.

„Свевиђе”, Издавачка кућа Епархије будимљанско-никшићке први пут самостално на Међународном београдском сајму књига

У хали 4 Београдског сајма, љубитељи писане ријечи имају прилику да се упознају са пет нових наслова, од чега су три књиге које се, први пут, појављују на српском језику, а остале су обновљена издања. Ријеч је о дјелима: "Беседе из катихизиса" Светог Јована Кронштатског, "Писма Шмеман - Флоровски", Зборник "Православље и руска књижевност", "Живети са Јеванђељем", Шмеман и "Молитве у савременом добу", Антоније Блум.