Представљене "Беседе из Катихизиса" св. Јована Кронштатског

У Парохијском дому Световазнесењског храма у центру Београда, у оквиру редовних духовних трибина при овој цркви, 24. октобра 2023. године је представљено ново издање ИК "Свевиђе" Епархије будимљанско-никшићке СПЦ - књига "Беседе из Катихизиса" св. праведног Јована Кронштатског.

Представљене "Беседе из Катихизиса" св. Јована Кронштатског

О делу су говорили протојереј-ставрофор Слободан Бобан Јокић, Главни и одговорни уредник ИК "Свевиђе" и приређивач, протојереј Арсеније Арсенијевић, старешина Вазнесењског храма, као и г. Дејан Павловић из ИК "Чувари " из Београда, а изабране одломке је читала Јелена Јеж, новинар-водитељ радија "Слово љубве". Звучни запис ове вечери ћемо у целини емитовати у једној од наредних емисија "Збор зборила господа хришћанска", а вашој пажњи препоручујемо да чујете шта је између осталог, о делу св. Јована Кронштатског, рекао о. Слободан Јокић.

Део беседе о. Бобана Јокића

Извор: Радио "Слово љубве"