Одржан састанак редакције "Свевиђa"

У Никшићу је у недјељу, 13. марта одржан редовни састанак редакције „Свевиђа“, листа Епархије будимљанско-никшићке. Састанком је предсједавао Његово Преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки Г. Јоаникије.

Овом приликом су разматрани текући проблеми везани за штампање и дистрибуцију образника „Свевиђе“, а приоритет представља његов пласман у другим Епархијама и евентуално повећање тиража и штампање у боји.

Одржан састанак редакције

Редакција је проширена са неколико нових чланова, а за дистрибуцију ће убудуће бити задужен ђакон Остоја Кнежевић.

Овај часопис, посвећен иначе вјеронауци, хришћанској култури и животу Цркве, како је закључено, својим садржајем и изгледом достигао је квалитетан ниво који треба задржати и у наредном периоду.

Нови, 66. број "Свевиђа" је у штампи, а посвећен је Великом, Часном посту.