Одржана сједница Епархијског управног одбора и Савјета Епархије будимљанско-никшићке

Чланови Епархијског управног одбора и Савјета Епархије будимљанско-никшићке одржали су у суботу 7. марта 2020. године, у манастиру Вољавац, редовну годишњу сједницу.

Сједници је претходило литургијско сабрање, којим је началствовао Његово Преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки Г. Јоаникије, а саслуживало је више свештеника и монаха Епархије.

Потом је одржана сједница, којом је предсједавао Преосвештени Епископ Јоаникије, а у раду су учествовали чланови Савјета и Епархијског управног одбора Епархије будимљанско-никшићке. Током рада је усвојен завршни рачун за прошлу и усвојен буџет за текућу годину. Било је ријечи о питањима која се тичу живота и рада у Епархији. Донијето је и неколико одлука од значаја за даљи рад и живот Епархије будимљанско-никшићке.

На крају засиједања, Владика будимљанско-никшићки Г. Јоаникије захвалио је члановима Епархијског савјета и Епархијског управног одбора на досадашњем труду и показаној љубави, пожеливши да сви заједно уложе још више напора у остваривању постављених задатака.