Бечић посјетио манастир Ђурђеви Ступови: Идеали мира и слободе да буду основни темељ будућности

Владика Јоаникије се, како додају, захвалио Бечићу на посјети и истакао важност континуираног дијалога између представника цркава и вјерских заједница са носиоцима највиших државних функција.

Бечић посјетио манастир Ђурђеви Ступови

Идеали мира и слободе, као двије непролазне вриједности, морају бити основни темељ будућности црногорског друштва, поручио је предсједник Скупштине Алекса Бечић.

Шеф парламента се, у оквиру своје прве радне посјете општини Беране, у манастиру Ђурђеви Ступови сусрео са епископом будимљанско-никшићким и администратором Митрополије црногорско-приморске Јоаникијем.

„Захваливши на прилици да се упозна са дугом историјом и значајем манастира Ђурђеви Ступови, предсједник Скупштине указао је на важност помирења и дугорочног мира као предуслова даљег напретка“, саопштено је из Скупштине.

Извор: skupstina.me