Црквени хор из Никшића одржао концерт у Бијелом Пољу

У организацији Удружења Кнез Мирослав у Бијелом Пољу, 29. октобра je одржан концерт црквеног хора Преподнобне мати Ангелине из Никшића.

Црквени хор из Никшића одржао концерт у Бијелом

Испред Црквене ооштине Никшић и хора госте је поздравио отац Остоја Кнежевић.
“Хор ове године обиљежава десетогодишњицу постојања. Почели су прије око девет година са исто толико дјевојчица. Великим трудом диригента хора госпође проф. Ане Бојић учествовали су на многим манифестацијама, отпјевали много литургија и богослужења не само у Никшићу и Црној Гори, већ и у Србији, Босни и Хрватској. Хор данас броји око шездесет чланова. Ове године у склопу обиљежавања десетогодишњице наступали су у више градова у Црној Гори. За сами јубилеј десетогодишњице организован је богат програм и гостовања“, казао је отац Остоја.

Осим духовне музике Бјелопољци су уживали и у музици из богатог репертоара свјетовне музике.

Црквени хор из Никшића одржао концерт у Бијелом