Братски састанак и исповијест свештенства Епархије будимљанско-никшићке у Андријевици

У уторак пете седмице Свете Четрдесетнице, 16. априла 2024. године, Његово Преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки Г. Методије служио је Свету Архијерејску Литургију пређеосвећених дарова у Саборном храму Светог архангела Михаила у Андријевици.

Братски састанак свештенства Епархије будимљанско-никшићке у Андријевици

Редовну годишњу исповјест свештенства намјесништава: никшићког, беранско-андријевичког и бјелопољског извршили су: архимандрит Арсеније (Самарџић), игуман манастира Косијерева и протојереј-ставрофор Петар Крговић, парох граховски.

По завршеном богослужењу, одржан је братски састанак током којег се разговарало о духовном и материјалном стању парохија у намјесништвима Епархије будимљанско-никшићке.