Народна кухиња у Беранама добила помоћ

Народна кухиња „Дивна Вековић“, која ради при манастиру Ђурђеви Ступови, а која је на услузи сталним корисницима, али и свакоме ко је гладан, добила је, ових дана, значајну помоћ.

Народна кухиња у Беранама добила помоћ

Хуманитарна организација „Срби за Србе“ помогла је беранску Народну кухињу пакетима намирница у вриједности од 3 000 евра.
Помоћ је стигла и од Беранца Абдирахмана Краснићија, такође, у намирницама које ће бити од значаја за рад Народне кухиње, нарочито, у данима који слиједе.

Управник Народне кухиње, јеромонах Сава Вукајловић захваљује се, у име управе Народне кухиње и у своје лично име, донаторима на овом хуманом гесту.

Народна кухиња свакодневно спрема око 110 оброка, а храну достављају за још 20-ак породица.

У мору лоших и суморних догађаја, нарочито, поводом ситуације са епидемијом корона вируса, ова вијест радује и охрабрује.