Косовско-метохијско вече у Подгорици

12. Јануар 2018.

У организацији Црквене општине Подгорица и Саборног храма Христовог Васкрсења, у недјељу 14. јануара 2018, са почетком у 19 часова, у крипти Саборног храма Христовог Васкрсења одржаће се Косовско-метохијско вече.

Овом приликом биће промовисана књига „Ново косовско распеће“ Његовог Високопреосвештенства Архиепископа цетињског Митрополита црногорско-приморског Г. Амфилохија и приказан филм „Косово – универзум бола“ Ранка Ђиновића.

Најављено је учешће: Епископа будимљанско-никшићког Г. Јоаникија, Епископа захумско-херцеговачког Г. Григорија, умировљеног Епископа захумско-херцеговачког Г. Атанасија, Митрополита црногорско-приморског Г. Амфилохија, Ранка Ђиновића, проф. др Милоша Ковића, проф. др Мила Ломпара, протојереја-ставрофора др Велибора Џомића.

Косовско-метохијско вече у Подгорици