Пројекција филма “Љубав Твоја и непослушност моја” у Плужинама

У недељу, 31. марта 2024. године, одржана је пројекција филма “Љубав Твоја и непослушност моја” у Плужинама.

Пројекција филма “Љубав Твоја и непослушност моја” у Плужинама

Када би морали да искористимо три ријечи љубав, поштовање и гостопримство и да их претворимо у једну ријеч, онда би могли да изговоримо Плужине.

Да је тако, синоћ су показали житељи овог “маленог” града. Сјајан домаћин био је наш отац и брат Лука Цицмил са својом породицом.
Обрадовало нас је и присуство преподобног оца Јефтимија игумана Пивског Манастира као и велико присуство младих.

Благодаримо нашој сестри Маши Војводић која је својим гласом уљепшала вече.

Синоћ смо прикупили нових 405евра за акцију на којој радимо. Плужине су биле 5. град на турнеји од почетка наше премијере у Подгорици 5.марта и последњи град у мјесецу марту.

Да заблагодаримо још једном житељима Плужина и да подсјетимо да је тај Пивски крај, крај наших светих мученика као што су и Јасеновац и Косово и Метохија и многи други наши крајеви крвљу натопљени и треба га посјећивати.

Лука Ђурапчевић, аутор и продуцент филма