Посјета Директора Управе за сарадњу с црквама и верским заједницама Милешевској епархији

Његово преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки и администратор милешевски Г. Јоаникије, у уторак 2. фебруара 2016, примио је у сједишту Милешевске епархије Директора Управе за сарадњу с црквама и верским заједницама др Милету Радојевића.

Г. Радојевић је дошао у редован годишњи обилазак Милешевске епархије. Истог дана уприличен је заједнички ручак коме су присуствовали представници Исламске заједнице Србије, на челу са реис ул улемом Адемом Зилкићем.

У поподневним сатима владика Јоаникије је са г. Радојевићем обишао манастир Прибојску бању.