Из живота наших парохија

У прву суботу Божићног поста 2. децембра 2017.г. служена је Света Литургија у Саборном храму Светог арх. Михаила на Велимљу.

Из живота наших парохија

Литургију је служио парох бањанско - рудински свештеник Раденко Копривица уз молитвено учешће вјерних бањанског краја, који су држећи пост и молитву приступили светим даровима Тијела и Крви Христове.

Из живота наших парохија

На празник Светог Григорија Декаполита 3. децембра 2017.г. у Недјељу 26. по Духовима служена је Света Литургија у храму Светог Игњатија Богоносца у селу Почековићи код Враћеновића.
Литургију је служио надлежни парох уз молитвено учешће вјерног народа Рудинског краја који су припремајући се постом и молитвом приступили Светом причешћу.

На празник Ваведења у понедјељак 4. децембра 2017.г. служена је Света Литургија у Храму Богојављења у Црквицама.

Из живота наших парохија

У светом богослужењу узели су учешће малобројни Црквичког и Соминског краја, због великих снјежних падавина ових дана.