Распоред богослужења Епископа Јоаникија у Страсној седмици и на празник Васкрсења Христовог

Његово Преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки Г. Јоаникије служиће на Велики Четвртак, 28. априла, Свету Архијерејску Литургију у манастиру Ђурђеви Ступовиса почетком у 8 часова. Велико бденије са читањем Јеванђеља о Христовим страдањима у Ђурђевим Ступовима у 20 часова.

На Велики петак, 29. априла, Епископ будимљанско-никшићки Г.Јоаникије служиће у манастиру Ђурђеви Ступови Вечерње са изношењем плаштанице у 16 часова и Статије у 20 часова.

На Велику суботу, 30. априла, у манастиру Ђурђеви Ступови биће обављено саборно крштење са почетком у 7 часова и 30 минута. Владика Јоаникије ће Свету Архијерејску Литургију служити у 9 часова. У Манастиру ће се у 23 часа и 30 минута служити Пасхална полуноћница, а у поноћ Васкршње јутрење, у наставку Света Архијерејска Литургија.
На Васкрс у 12 часова владика ће служити помен жртвама НАТО бомбардовања у Мурину.